FURNITURE / Chairs and Stools / Desk chair 12487247
nr 1248 7247
DESK CHAIR
England, leather, wear, damages.
England, Skinn
Condition: slitage, skador
800
SEK 1300
Monday April 15 2019
at 18:43:46
300 kr
350 kr
700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr